Три золота виборола представниця Луганщини на чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства

Три золота виборола представниця Луганщини на чемпіонат світу з військово-спортивного багатоборства

Чотири медалі здобула представниця Луганщини на світовій першості з військово-спортивного багатоборства.

Про це повідомляє Луганська ОДА.

У Польщі завершився чемпіонат світу з військово-спортивного багатоборства.

У змаганнях взяла участь представниця Луганської області, спортсменка з міста Рубіжне Руслана Кравченко.

За результатами, у своїй ваговій категорії 55-60 кг вона виборола чотири нагороди: три золота та одне срібло.

Тренується Руслана під керівництвом заслуженого тренера України Геннадія Клюкала.

Як повідомлялося, скелелаз сєвєродонецької КДЮСШ 1 Владислав Макогон посів ІІІ місце на польських змаганнях по болдерингу "Mistrzostwa Śląska".