Ще 50 тис. українців можуть отримати грошову допомогу від міжнародників

Ще 50 тис. українців можуть отримати грошову допомогу від міжнародників

Мінсоцполітики в рамках укладеного меморандуму з Норвезькою радою у справах біженців передало список заяв для виплати грошової допомоги 50 000 українцям, які подали заявку на платформі єДопомога.

Про це повідомляє сайт Мінсоцполітики.

За запитом міжнародної організації до списку включені заяви людей, які зареєстровані на тимчасово окупованих територіях. Це вже другий список, наданий Норвезькій раді у справах біженців.

У міністерстві звернули увагу, що після передачі списків на виплату міжнародні організації проводять додаткову перевірку щодо дедублікації виплат.

Нагадуємо, рішення щодо надання допомоги приймають міжнародні організації. Пріоритетними є вразливі групи людей, зокрема внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю, пенсіонери, одинокі батьки, які самостійно виховують дітей, малозабезпечені сім'ї.

На сьогодні громадяни України подали понад 10 000 000 заявок, у зв’язку з чим було тимчасово припинено збір заявок на платформі єДопомога для їх передачі за запитом до міжнародних організацій.

Як повідомлялось, благодійний фонд “Помагаєм” відкрив форму заявки на 4 види допомоги для родин-переселенців, які зараз проживають у Дніпрі.