Викрили "віцемерку" окупаційної адміністрації
СБУ викрила «віцемера» окупантів на Донеччині, яка відповідала за депортацію до рф мешканців Маріуполя і Волновахи.
Про це повідомила прессслужба СБУ.
У результаті слідчо-оперативних дій задокументовано незаконну діяльність так званого «заместителя главы администрации города Торез» (сучасна українська назва – Чистякове).
Перебуваючи на «посаді», вона поширювала кремлівський режим у захопленому українському місті і допомагала ворогу у незаконному «приєднанні» регіону до складу рф.
Крім того, зрадниця виконувала завдання москви щодо депортації мешканців окупованих районів Донеччини до країни-агресора.
Для цього вона організувала в місті транзитний «перевалочний пункт», який використовували для примусового вивезення українців до віддалених регіонів росії, зокрема Східного Сибіру і Далекого Сходу.
За даними слідства, поплічницею ворога є мешканка Єнакієвого, яка у 2016 році приєдналась до терористичної організації «днр».
Згодом її призначили «керуючою справами» місцевої окупаційної адміністрації, а потім «перевели» до окупаційної адміністрації Тореза.
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігурантці про підозру за:
- ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану);
- ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Кримінального кодексу України.
Щоб уникнути правосуддя зловмисниця переховується на тимчасово захопленій території Донеччини.
Однак, співробітники СБУ знають про місцезнаходження зрадниці і проводять комплексні заходи для її притягнення до відповідальності за злочини проти України.
Раніше повідомлялось, що архієпископ Ровеньківський і Свердловський Аркадій потрапив до санкціонного списку РНБО.
- 713 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганського спортсмена на «Іграх Нескорених» привітав принц Гаррі
- 18:00 Алчевський меткомбінат – на межі колапсу через мобілізацію, – Спротив
- 17:39 Синоптикиня розповіла, коли українцям очікувати на сніг
- 17:11 Рішення США скасувати допомогу Україні впливає на розслідування воєєних злочинів, - Reuters
- 17:00 Ще 14 квартир у Лисичанську визнали “безхазяйними” (АДРЕСИ)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У її квартирі зараз живуть росіяни. А зняти житло у Дніпрі немає за що. Історія сіверськодончанки 03.02.2025 переглядів: 7410
- ЛОВА: окупанти не побачили у Сіверськодонецьку та Рубіжному промислового потенціалу 05.02.2025 переглядів: 5174
- У Сіверськодонецьку будівники влаштували громадський туалет в одному з будинків 07.02.2025 переглядів: 2449
- Мешканка Луганщини отримала довічне ув’язнення за державну зраду та колабораціонізм 03.02.2025 переглядів: 2391