Довічне позбавлення волі загрожує працівниці міграційної служби з Луганщини за держзраду
За процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури головному спеціалісту міграційної служби з Луганщини повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).
Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної прокуратури
Слідство встановило, що з початку липня 2022 року 35-річна мешканка Старобільщини, будучи працівником правоохоронного органу, добровільно почала співпрацювати з представниками держави-агресора.
Після захоплення території Луганщини вона зрадила присязі та пізніше почала «службу» в так званому «Міловському районному відділі внутрішніх справ мвс лнр».
Підозрювана своїми діями шкодить суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі ТУ ДБР, розташованого у Краматорську, оперативний супровід – працівники Луганського управління ДВБ Нацполіції України.
За держзраду передбачено покарання –15 років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.
Як повідомлялось, двом так званим членам «тервиборкому» в «лнр» інкримінують посягання на територіальну цілісність України.
- 1126 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 АРМА запропонувало 4 об’єкти нерухомості для тимчасового розміщення ВПО
- 17:30 У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини
- 16:00 Скільки об’єктів з Сіверськодонецької громади вже у реєстрі пошкодженого майна
- 15:00 Проєкт зі створення соціального житла: для подальшої участі відібрали 8 громад
- 13:30 Представники Луганщини можуть подавати документи для участі у Раді ветеранів війни
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинули ще двоє військовослужбовців з Луганщини 26.02.2026 переглядів: 1172
- На війні загинув уродженець Сіверськодонецька Віктор Ярцев 25.02.2026 переглядів: 835
- «Інформація може знищити цілі підрозділи ворога. Конвеєр фотографій може знищити всіх українців на ТОТ», — «Східний» про спротив в окупації 25.02.2026 переглядів: 745
- Підтримка ВПО: родинам з Луганщини передали генератори, термобілизну та продуктові набори 27.02.2026 переглядів: 575


АРМА запропонувало 4 об’єкти нерухомості для тимчасового розміщення ВПО
У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини
Проєкт зі створення соціального житла: для подальшої участі відібрали 8 громад