Діти з Луганщини на Вінничині отримали подарунки
Луганські діти на Вінничині зустрілися зі Святим Миколаєм.
Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
"Сьогодні у Вінниці за ініціативи Рубіжанської ВА для дітей Луганщини влаштували свято у дитячо-розважальному центрі. Батьки разом з малечею мали можливість поспілкуватися з земляками. Традиційно на таких зустрічах говоримо лише про дім, згадуємо наші свята вдома. Понад сотня дітлахів, які писали листи Миколаю, отримали подарунки від британських волонтерів.
Ми шалено вдячні англійській ініціативі МАРАФОН ДОБРИХ СПРАВ «Подаруй дітям України Різдво», волонтери якої цьогоріч допомагають Святому Миколаю", - написав Гайдай.
Акцію організували волонтери Великобританії за підтримки низки благодійних організацій та підприємств Словаччини, «Plant and Hire Aid Alliance», та БФ «Фонду Підтримки та Розвитку
України».
За словами Сергія Гайдая, наразі продовжується сортування подарунків для дітей з Луганщини в інших областях. До Нового року луганські дітки мають отримати подарунки.
Раніше повідомлялось, що італійські міста допоможуть жителям Луганщини перезимувати.
- 635 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: В окупованих Гірському й Золотому обіцяють опалення у березні, у Лисичанську з літа не підвозять воду
- 08:29 На Луганщині окупанти завдали удару з авіації
- 08:28 США за вказівкою Трампа ставлять на паузу всю військову допомогу для України, - Голос Америки
- 19:00 Мешканця Луганщини у Харкові засудили за виправдовування збройної агресії рф проти України
- 18:00 У Лисичанському шелтері-хабі у Києві відкрили спортивну кімнату
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Черкащині до 15 років тюрми засудили переселенця з Луганщини, який передавав дані росіянам 26.02.2025 переглядів: 3594
- Серед сіверськодонецьких ВПО проводять опитування щодо потреби у житлі 26.02.2025 переглядів: 2583
- У Чернівецькій області для переселенців є понад 200 вільних місць 24.02.2025 переглядів: 1344
- У мережі розповіли, що ховається за фарбованими фасадами будинків в окупованому Сіверськодонецьку 27.02.2025 переглядів: 1290