Відомий сєвєродончанин просить допомоги у написанні своєї книги

Відомий сєвєродончанин просить допомоги в написанні своєї книги

Заслужений журналіст України Семен Перцовський, який пише книгу про Сєвєродонецьк, звернувся до містян за допомогою.

Про це він повідомив «Сєвєродонецьк онлайн».

«Зараз закінчую велику, всеосяжну, унікальну книгу про Сєвєродонецьк та нашу ОТГ, наших людей. Ще приймаються побажання та цікавинки. Що та кого не забути? Не хотілося б, щоб якісь моменти в книзі згодом не відповідали дійсності. Йдеться про можливі перейменування. Вулиць, установ тощо», - каже Перцовський.

Як приклад він наводить, що коледж мистецтв названий на честь С.С.Прокофьєва. Українська «Вікіпедія» назвала його українським композитором.

«Але ж цей бахмутчанин так сам себе ніколи не називав, виїхав звідси у свої 13 років. Назавжди. Композитор дійсно великий, але ж писав й твори, присвячені Сталіну, "Великому жовтню" , Івану Грозному... Тричі лауреат Сталінської премії. Критику на його адресу швидко відмінив особисто Сталін. Якщо раптом вирішать дати коледжу ім'я українського митця, то в книзі ж може залишитися старе. Чи хай залишиться? Разом з його бюстом у холі», - вважає письменник.

Те ж, за його словами, стосується й вулиць. При чому не тільки в місті а й в Щедрищевому, селищах, селах.

«Одне з них у нашій ОТГ зветься Новоастраханню. Астраханці ж в цій війні мали свою військову частину, яка була жорстокою. Я за повагу до історії, але тут інше. Чимало взнав про те село, звісно, називаю його по-сучасному (назва на честь астраханського російського полку). А між іншим, у наших місцях воював й сам Богун. То як вчинимо? Чи хай за нас вирішуватимуть інші?», - запитує Перцовський.

Насамперед його цікавить думка тих, хто після звільнення прагне повернутися в рідне місто, фахівців.

Коментарі можна залишити на його сторінці в «Фейсбуці».

Нагадаємо, журналіст Семен Перцовський пропонує гімн Сєвєродонецька.