В новорічну ніч ЗСУ збили 45 ударних безпілотників
У ніч з 31 грудня 2022 на 1 січня 2023 року російські окупанти атакували Україну безпілотниками-камікадзе іранського виробництва «Shahed-131/136».
Про це повідомив Генштаб ЗСУ.
В результаті бойової роботи протиповітряна оборона Повітряних Сил, у взаємодії з ППО інших складових Сил оборони України, знищила 45 ударних БпЛА.
Тринадцять у 2022-му і 32 – у 2023-му році.
За минулу добу наші воїни відбили атаки окупантів в районах Стельмахівки, Площанки і Білогорівки.
Росіяни укріплюють оборонні редути на окупованих територіях. Для облаштування системи інженерних загороджень вони залучають цивільних осіб з території російської федерації.
На Куп’янському напрямку протягом 31 грудня ворогом обстріляні Новоселівське, Стельмахівка і Андріївка.
На Лиманському напрямку під вогневе ураження потрапили Площанка, Макіївка, Невське, Діброва та Червонопопівка.
Авіація Сил оборони завдала ударів по району зосередження противника, а також по позиції його зенітно-ракетного комплексу, а наші ракетники та артилеристи уразили пункт управління, 4 райони зосередження живої сили, а також пункт управління БпЛА окупантів.
- 827 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:33 Україна запропонувала рф забрати своїх агентів в обмін на полонених українців, але росія ігнорує
- 13:00 На окупованій Луганщині силовики агітуватимуть на випускних святах, - "Жовта Стрічка"
- 12:32 рф нарощує війська біля кордону з Фінляндією, яка "готується до найгіршого" після війни в Україні
- 12:00 У Луганській ОДА проведуть аудит Департаменту будівництва
- 11:09 Ватикан мовчить щодо організації переговорів між росією та Україною, - Reuters
Найпопулярніші новини за тиждень:
- NRC відкриває прийом заявок на грошову допомогу постраждалим від війни: подробиці 16.05.2025 переглядів: 3292
- Кабмін затвердив новий порядок компенсацій за розміщення ВПО 17.05.2025 переглядів: 1665
- Окупанти хочуть вкласти понад 90 млрд рублів у захоплену Луганщину, щоб «заякорити» та «застовпити» там бізнес росіян 16.05.2025 переглядів: 1106
- Чому путін відмовився від переговорів із Зеленським: газета The Telegraph назвала три причини 15.05.2025 переглядів: 1048