Під час так званого «різдвяного перемир’я» росіяни пішли в атаку на Луганщині
Опубліковано 07.01.2023 - 11:01
Навіть під час оголошеного росіянами так званого «різдвяного перемир’я» самі ж росіяни пішли в атаку в районах Стельмахівки, Макіївки, Діброви і Білогорівки.
Про це повідомляє Луганська ОДА.
На Куп’янському та Лиманському напрямках росіяни обстріляли Стельмахівку, Макіївку, Площанку і Діброву.
Українська авіація протягом минулої доби завдала 1 удару по району зосередження окупантів, а наші підрозділи ракетних військ і артилерії здійснили вогневе ураження 4 районів зосередження живої сили та військової техніки противника, а також 2 його складів пально-мастильних матеріалів.
Як повідолялось, підрозділи Сил оборони України вчора відбили атаки окупантів в районах Стельмахівки, Макіївки і Площанки.
- 1824 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У ЛОДА з бізнесом Луганщини обговорять програми підтримки: чекають на пропозиції
- 18:00 Луганський медзаклад проводить вакцинацію від дифтерії та правця у Рівному: контакти
- 17:00 Загинув захисник з Луганщини Володимир Дєжин, з ним прощатимуться у Львові
- 16:30 Трамп вирушив на зустріч з путіним: "Я там не для того, щоб вести переговори від імені України"
- 16:00 Окупанти взялися судити ще одного «айдарівця» з Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “За все моє життя у місті не було такого”: у Сіверськодонецьку скаржаться на якість води 08.08.2025 переглядів: 6453
- Людина, завдяки якій Сіверськодонецьк мав “обличчя”: 138 років від дня народження скульптора Пухальського 12.08.2025 переглядів: 5370
- В уряді оприлюднили проєкт постанови про допомогу ВПО з іпотечними кредитами 13.08.2025 переглядів: 3241
- ЛОВА: У вцілілих будинках Сіверськодонецька заселена третина квартир, подекуди - ще менше 09.08.2025 переглядів: 2584