Підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів на Луганщині
Опубліковано 14.01.2023 - 10:00
За минулу добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів поблизу Площанки, Білогорівки, Кремінної і Червонопопівки.
Про це повідомляє Луганська ОДА.
На Куп’янському напрямку ворог обстріляв Стельмахівку.
На Лиманському напрямку росіяни обстріляли Макіївку, Невське і Червонопопівку.
Українська авіація завдала 9 ударів по районах зосередження окупантів, а підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України за минулу добу уразили 2 пункти управління, 8 районів зосередження живої сили, зенітний ракетний комплекс, 3 склади боєприпасів, а також 2 інших важливих об’єкти противника.
Нагадаємо, росіяни перекинули на Кремінну декілька батальйонів десантників та техніку.
- 940 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
- 11:30 Уряд перейменував ще одну громаду Луганщини
- 10:15 ЛОВА: у Сіверськодонецьку знесуть ще два будинки, школярів примушують писати окупаційним військам
- 09:00 На Лиманському напрямку ворог вдвічі зменшив кількість атак
- 18:00 Попаснянська МВА збирає інформацію про зниклих безвісти військових громади: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1412
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 990
- Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм 08.12.2025 переглядів: 914
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 750


Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
Уряд перейменував ще одну громаду Луганщини
ЛОВА: у Сіверськодонецьку знесуть ще два будинки, школярів примушують писати окупаційним військам