Власенко: "Зараз передбачається нова хвиля виїздів з тимчасово окупованої території"
Передбачається нова хвиля виїздів з окупованої Луганщини
Про це голова військової адміністрації Сєвєродонецького району Роман Власенко розповів в етері телеканалу «Еспресо».
«Зараз передбачається нова хвиля виїздів з тимчасово окупованої території , в Європу в тому числі, на українську територію. Я думаю, що гуманітарна ситуація там погіршується і люди бачать, що ніяких перспектив там особливо немає», - каже Власенко.
У Сєвєродонецьку залишається менше 10 тисяч населення. В районі – тисяч 15.
«Перші холоди морози, інфраструктура не готова до проходження зими. Вся медична інфраструктура на окупованій частині Луганщини працює повністю на окупаційне військо. Всі лікарські заклади, пологові будинки, більшість об’єктів соціальної інфраструктури – все облаштовується під військові шпиталі», - каже Власенко.
Нагадаємо, Сергій Гайдай прокоментував два найгарячіші напрямки на Луганщині.
- 1559 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Поїхала відпочити до Криму й опинилася за ґратами: окупанти засудили луганчанку до 13 років колонії за «держзраду»
- 15:00 Плавець з Лисичанська став призером чемпіонату України та виконав норматив майстра спорту
- 14:10 Ще двоє мешканців Луганщини отримали підозри за роботу в окупаційній «прокуратурі»
- 13:00 Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
- 12:00 Призначили виконувачку обов'язків начальниці управління соцзахисту Сіверськодонецької МВА
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1596
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 1388
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1103
- Пішов з життя сіверськодончанин, який захищав Україну у складі стрілецького полку поліції 15.07.2026 переглядів: 810


Ще двоє мешканців Луганщини отримали підозри за роботу в окупаційній «прокуратурі»
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
Призначили виконувачку обов'язків начальниці управління соцзахисту Сіверськодонецької МВА
