Від обстрілів окупантів поранення отримав житель Невського на Луганщині
У с. Невське, внаслідок артобстрілів окупаційними військами рф, тілесні ушкодження отримав місцевий мешканець та пошкоджено приватне домоволодіння. В м. Попасна зруйновано будинок.
Про це повідомила пресслужба ГУ НАцполіції Луганщини.
Загалом, протягом 14-15 січня поліцейські ГУНП в Луганській області опрацювали 12 повідомлень про злочини та події.
Відкрито 3 кримінальні провадження за фактами порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК України).
Зареєстровано повідомлення про те, що в м. Рубіжне та в с. Троїцьке невідомі особи угнали легкові автомобілі. За даними фактом відкрите кримінальне провадження за ст. 289 КК України «Незаконне заволодіння транспортним засобом».
В с. Троїцьке невідомі особи проникли до будинку місцевої мешканки звідки скоїли крадіжку побутової техніки.
Зареєстровано повідомлення про те, що військові рф зрізали замки та двері у приміщенні приватного підприємства в м. Луганськ, яке з 2014 року не функціонує.
Під час проведення заходів з відновлення безпекового середовища у с. Макіївка поліцейські встановили факт зникнення безвісти 44-річного мешканця селища.
Вживаються заходи щодо встановлення місцезнаходження двох громадян, з якими рідні втратили зв'язок.
Раніше повідомлялось, що росіяни продовжують вивозити українців з тимчасово окупованих територій.
- 735 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Одна з громад Луганщини планує закупити дитячих путівок на майже два мільйони гривень
- 15:00 Ексзаступниця голови Сєвєродонецької МВА перейшла на аналогічну посаду у Рубіжанську МВА
- 14:34 Британські спецназівці переведені в режим готовності перед можливою відправкою в Україну, - ЗМІ
- 14:00 Благодійники надали обладнання для роботи переселенцю з Луганщини
- 13:05 Борис Джонсон про обіцянки путіна Трампу: "Він не веде переговори. Він сміється з нас"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заявили, що не мають відношення до ремонтників у Сіверськодонецьку 18.03.2025 переглядів: 7429
- Окупанти сповістили про "аварійні" магазини у Сіверськодонецьку 13.03.2025 переглядів: 5752
- В уряді розробляють “Портфель для ВПО”, який міститиме комплексний пакет послуг, - ЗМІ 18.03.2025 переглядів: 1685
- Ексчиновниця Сєвєродонецької ВЦА перейшла на бік окупантів – їй загрожує до 10 років тюрми 13.03.2025 переглядів: 1414