Окупанти хочуть відновити Лисичанськ. Проте невідомо, коли
Фахівці з Татарстану на першому етапі відновлення Лисичанська планують відновити вісім шкіл, 11 дитсадків, 13 міських лікарень та амбулаторій та низку багатоквартирних будинків.
Про це повідомляють змі окупантів.
«Наразі здійснюється капітальний ремонт Лисичанської центральної міської багатопрофільної лікарні: роботи з покрівлі завершено, з монтажу віконних конструкцій та відновлення фасаду – на стадії завершення», – йдеться у повідомленні.
Спільно зі спеціалістами "Луганськгазу" у місті вже на 95% запущено газопостачання. Також ведеться заміна пошкоджених ділянок водних труб, що дозволить відновити водопостачання на 30%.
Частково відновлено електропостачання соціальних об'єктів. Проводяться роботи зі встановлення та підключення блочно-модульних котелень для пуску опалення в частині міста.
Проте інформації, коли це все заплановано, не недається.
Нагадаємо, окупанти звітують про подачу води в Лисичанську.
- 1700 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:30 На Луганщині противник вдарив з реактивної артилерії
- 19:00 ВПО з Луганщини у Києві зможуть отримати пенсійні консультації
- 17:00 Сили оборони уразили ще один склад МТЗ окупантів на Луганщині
- 15:00 Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського
- 13:00 Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1295
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1048
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1010
- У Черкасах попрощалися із захисником з Луганщини Ярославом Скачковим 31.05.2026 переглядів: 753


На Луганщині противник вдарив з реактивної артилерії
Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
