Судитимуть російського агента, який наводив ракетні удари по школі та лікарні
Судитимуть російського агента, який наводив ракетні удари по школі та лікарні у Лимані.
Про це повідомила пресслужба 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Слідчі СБУ завершили досудове розслідування щодо ще одного поплічника агресора, якого викрили під час стабілізаційних заходів у звільнених містах Донеччини.
За даними слідства, ним виявився місцевий житель, якого у квітні цього року завербував представник спецслужб рф для проведення підривної діяльності в регіоні. Для комунікації вони використовували анонімні месенджери.
Зловмисник збирав розвіддані про розташування вогневих позицій та маршрути переміщення Сил оборони в регіоні.
Також він передавав ворогу координати об’єктів критичної інфраструктури та соціальних установ на території Лиману.
Отримані відомості окупанти використовували для підготовки й проведення масованих ракетних обстрілів українського міста.
За наводкою цього зловмисника російські загарбники здійснили повітряний удар по місцевій школі та обласній клінічній лікарні.
Після ворожої атаки він виходив на місцевість, щоб зробити фото-, відеофіксацію пошкоджених будівель і відправити «звіт» своїм російським кураторам.
Російського агента затримали співробітники СБУ підчас передачі розвідувальної інформації агресору. Під час затримання у нього виявили мобільний телефон із доказами законспірованого листування з ворогом.
Фігуранту повідомили про підозру за ч. 3 ст. 114-2 (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу Україну.
Наразі слідство за справою завершили. Обвинувальні матеріли скерували до до Індустріального районного суду Дніпропетровської області.
Нагадаємо, затримали зрадника, який інформував росіян про переміщення ЗСУ.
- 911 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 ЛОВА: На ТОТ Луганщини скаржаться на відбудову Лисичанська та готуються до масштабних відключень води
- 09:23 Вчора війська рф 23 рази обстріляли Луганщину
- 21:24 Кадрові зміни, «Лісова дача» та житлові кредити: про що розповіла очільниця Сіверськодонецької МВА
- 19:55 «Завжди вболіваємо за справедливі рішення». Бойко прокоментувала підозру керівнику підрозділу
- 19:32 «Вони вас не розчарують». Бойко анонсувала кадрові зміни у керівництві МВА
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На окупованій Луганщині розпочалася валютна криза. Вода в Алчевську непридатна для використання 07.07.2026 переглядів: 1462
- На Хмельниччині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Владиславом Непраном 07.07.2026 переглядів: 1068
- У Вінниці попрощаються з загиблим захисником з Луганщини Олександром Ширяєвим 09.07.2026 переглядів: 863
- Пацієнти з Індонезії та Мексики: як дерматологиня з Сіверськодонецька здобуває третю спеціальність в Києві 08.07.2026 переглядів: 774


ЛОВА: На ТОТ Луганщини скаржаться на відбудову Лисичанська та готуються до масштабних відключень води
Вчора війська рф 23 рази обстріляли Луганщину
«Завжди вболіваємо за справедливі рішення». Бойко прокоментувала підозру керівнику підрозділу
