Окупанти облаштували військовий шпиталь у Старобільську
У Старобільську хірургічне відділення місцевої лікарні облаштували під військовий шпиталь, куди привезли значну кількість поранених окупантів. Трохи раніше в низці населених пунктів регіону відзначали роботу мобільних крематоріїв рф.
Про це повідомив Генштаб ЗСУ.
Поблизу Кремінної, Шипилівки та Білогорівки Сили оборони України відбили атаки ворога 10 лютого.
На Куп’янському та Лиманському напрямках противник здійснив мінометні та артилерійські обстріли районів Макіївки, Площанки, Діброви і Білогорівки.
На Бахмутському напрямку танкових, мінометних та артилерійських обстрілів зазнали райони населених пунктів Миколаївка, Спірне, Васюківка, Веселе, Берестове, Білогорівка, Берхівка, Красна Гора, Парасковіївка, Часів Яр, Бахмут, Іванівське, Біла Гора, Курдюмівка, Озарянівка, Торецьк, Південне та Майорськ Донецької області.
Авіація Сил оборони протягом минулої доби завдала 12 ударів по районах зосередження ворога, а також 4 удари по позиціях його зенітно-ракетних комплексів.
Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 2 райони зосередження живої сили, склад боєприпасів, позицію зенітно-ракетного комплексу, а також 3 інших важливих об’єкти противника.
Нагадаємо, британська розвідка заявила про "тактичні успіхи" рф на двох напрямках.
- 1010 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У Дніпрі сіверськодончани можуть отримати безкоштовну невідкладну стоматологічну допомогу
- 17:00 Рубіжанка Валіхель Ніколь з колективом MixModels перемогла на Міжнародному фестивалі та їде до Чехії
- 16:00 У Сіверськодонецьку провели турнір по самбо на честь загиблого бойовика на синьо-жовтому тлі
- 15:00 Луганські податківці протягом цього року надали майже 10 тисяч адміністративних послуг
- 14:00 У Сіверськодонецьку п’яний чоловік скоїв смертельну ДТП
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ще одна директорка департаменту звільнилася з ЛОВА 11.11.2025 переглядів: 1115
- З 24 листопада уряд запускає програму «Житловий ваучер», за якою деякі категорії ВПО зможуть отримати 2 млн грн на купівлю або будівництво житла 12.11.2025 переглядів: 912
- Житлові кредити для ВПО з Луганщини: про старт обласної програми та умови участі 14.11.2025 переглядів: 823
- Луганських ВПО запрошують на пресконференцію з обласною владою щодо житлового кредитування – як долучитися 13.11.2025 переглядів: 625


Рубіжанка Валіхель Ніколь з колективом MixModels перемогла на Міжнародному фестивалі та їде до Чехії
У Сіверськодонецьку провели турнір по самбо на честь загиблого бойовика на синьо-жовтому тлі
За два дні луганчани подали 88 заявок на участь у програмі житлового кредитування для ВПО з 2014 року