Окупанти перевіряють смартфони учнів на Луганщині
Відсьогодні, 11 лютого, на захопленій частині Луганщини росіяни офіційно відключили мобільний інтернет, у школах масово перевіряють смартфони дітей.
Про це повідомила Луганська ОВА.
Аби обмежити доступ до інформації громадян України на тимчасово окупованих територіях, мобільний оператор «мкс» з 11 лютого вимкнув користувачам мобільний інтернет. Хоча в окремих населених пунктах ця послуга почала зникати ще тиждень тому.
"Абонплату за пакет росіяни не змінювали. Залишилося ще видати населенню кнопкові телефони і повернутися років на 20 тому.
Тоді й не доведеться обшукувати школярів, в яких зараз масово перевіряють смартфони. Шукають будь-який контент, що пов’язував би їх з Україною. Діти вимушені бути приниженими і терпіти ці регулярні знущальні процедури", - йдеться в повідомленні.
У прифронтових захоплених населених пунктах спостерігають нестачу продуктів в магазинах, робота яких обмежена, та ліків.
Загарбники дограбовують те, що залишилось вцілілим упродовж майже року. У Кремінній виносять навіть дрова, заготовлені ще минулоріч, не кажучи вже про меблі та якусь техніку.
Аналогічна ситуація спостерігається й у Нововодяному, що на Сватівщині.
Нагадаємо, на Луганщині після обстрілу окупантів жінка залишилася без домівки та худоби.
- 931 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Айдарська громада виплатить пенсіонерам 5 тис.грн
- 12:00 Луганщина передала бійцям ССО пікапи та дрони
- 11:00 В окупованому Сіверськодонецьку демонтують пошкоджений будинок
- 10:00 В окупованому Луганську вночі пролунала серія вибухів
- 09:00 Окупанти визнали масове знесення об’єктів культурної та архітектурної спадщини на Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Волченко повідомила про завершення роботи начальницею управління освіти Сіверськодонецької МВА 18.08.2026 переглядів: 1327
- Брали участь у боях неподалік Сіверськодонецька: шестеро бойовиків з Луганщини та ще чотири зрадники отримали підозру 18.08.2026 переглядів: 1223
- В Ірпені попрощалися із загиблим захисником з Луганщини Андрієм Кунченком 17.08.2026 переглядів: 1202
- «Міністр», суддя, поліцейський та освітянки: нові підозри у колабораціонізмі на Луганщині 18.08.2026 переглядів: 1021


В окупованому Сіверськодонецьку демонтують пошкоджений будинок
Окупанти визнали масове знесення об’єктів культурної та архітектурної спадщини на Луганщині
На Луганщині ворог здійснив 14 скидів із БпЛА
