Пропагандисту з «лнр» зламали телеграм-канал спеціально створеним вірусом
Злом телеграм-каналу пропагандистського так званого «військового експерта» Андрія Марочко здійснили з облікового запису, зареєстрованого нібито на номер польського оператора.
Про це повідомляють змі окупантів.
Перехоплення здійснили за допомогою шкідливого вірусного софту, замаскованого під текстовий документ, і відправленого через бот зворотного зв'язку.
"Акаунт, з якого було відправлено вірус, було зареєстровано на номер польського оператора і згодом було видалено", - поінформував Марочко, зазначивши, що на численні запити на адресу техпідтримки «Telegram» з проханням розібратися в ситуації відповіді не було.
Він додав, що кіберзлочинці спеціально розробили "троянський гібридний вірус, який дозволяє обходити всі захисти, у тому числі двоетапної автентифікації".
Також з метою блокування спроб повернення доступу до каналу номер телефону, до якого був прив'язаний обліковий запис адміністратора каналу, не був відв'язаний, а переведений на інший пристрій і в автоматичному режимі за допомогою спеціальної програми постійно робить запити на вхід у web.telegram, тим самим перевищує допустиму кількість запитів та блокується сервісом на добу. Після закінчення доби дія шкідливого софту відновлюється.
Нагадаємо, так званий "військовий експерт", підполковник запасу самопроголошеної «народної міліції «ЛНР»» Андрій Марочко прокоментував «розправу над партизанами».
- 963 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 До 100 тисяч на розвиток ветеранського бізнесу: громада Луганщини почала конкурс заявок
- 16:00 Харченко у Києві зустрівся з родинами луганських захисників: які питання обговорювалися
- 15:00 Знищені командні пункти, техніка та особовий склад ворога: СБУ про бойову роботу на Луганщині (ВІДЕО)
- 14:00 «Те, що ви робите, – справжній героїзм»: луганські ДСНСники отримали обласні відзнаки
- 13:00 В Одесі сіверськодончани можуть звернутися до фахівця з соціальної роботи: контакти
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 8568
- «Довго йшла до цього моменту». Окупанти обрали «Міс Луганськ» 14.09.2025 переглядів: 6704
- NRC знову приймає заявки на отримання грошової допомоги: подробиці 11.09.2025 переглядів: 3609
- На Хмельниччині попрощалися з захисником з Сіверськодонецька 13.09.2025 переглядів: 1235