Понад 5,5 млрд гривень спрямували на допомогу переселенцям у лютому
З 7 лютого розпочали виплачувати допомогу на проживання внутрішньо переміщеним особам. За інформацією Мінсоцполітики, на виплати вже спрямовано понад 5,5 млрд гривень.
Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Нагадаємо, що допомога на проживання для ВПО надається щомісячно на кожну внутрішньо переміщену особу в таких розмірах:
- для осіб з інвалідністю та дітей – 3 тис. гривень,
- для інших осіб – 2 тис. гривень.
Отримати довідку ВПО та подати заяву на виплату грошової допомоги на проживання можна за допомогою застосунку Дія. Крім того, внутрішні переселенці можуть особисто звертатися до органів соціального захисту населення, в ЦНАП або до уповноваженої особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради.
Стосовно отримання грошової допомоги також можна звернутися на гарячу лінію Уповноваженого з питань внутрішньо переміщених осіб за номером: (066) 813-62-39.
Раніше повідомлялось, що Кабмін вирішив, куди витратять гроші з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.
- 842 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Рубіжанин отримає премію з обласного бюджету за медаль на Всесвітніх іграх
- 11:00 15 років на двох: як батько й син з окупованої Луганщини потрапили у російську неволю
- 10:00 Переселенці з Луганщини, яка виправдовувала рф, присудили читати патріотичну літературу
- 09:00 ЛОВА: На Луганщині окупанти переписують історію та вводять цифровий рубль за обмеженого інтернету
- 08:41 Сили оборони відбили 17 атак окупантів на східних напрямках
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 10670
- Ексзаступниця голови Сіверськодонецької МВА Верховська отримала понад 1 млн грн зарплати 22.09.2025 переглядів: 8138
- У Сіверськодонецьку «гастролери» з рф відповідальність за неякісні ремонти перекидають на місцевих 22.09.2025 переглядів: 2186
- «Завод та Сіверськодонецьк будували люди, які вміли мріяти»: розмова з директоркою музею «Азоту» Ольгою Головко 23.09.2025 переглядів: 2118