У бою на Сватівщині ЗСУ знищили три БМП (ВІДЕО)
У мережу виклали фрагмент бою на Сватівському напрямку.
Відео на своїй сторінці у «Фейсбуці» показав голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
Піхота окупантів наступала під прикриттям броньованої техніки в кількості трьох одиниць.
«Вже вночі ці три БМП було знищено. Горіли як завжди красиво», - написав Гайдай.
Як повідомляє "DeepState", ЗСУ могли б втратити позицію.
"Український боєць не розгубився, та за 5 хвилин бою встиг: вистрілити з РПГ, постріляти двома автоматами вбивши двох п***рів, попрацювати кулеметом та закидати наступаючий авангард ворога гранатами. На інше його відео потрапила підбита БМП. Справжній Джон Рембо наших днів", - пише ресурс.
Подія сталася на Сватівському напрямку.
"Якби не один боєць з 92-ї⚔ ОМБр, позиція найбільш ймовірно була б втрачена", - пише ресурс.
Нагадаємо, за минулу добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів поблизу Білогорівки.
- 1368 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
- 18:00 Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
- 17:00 Ще 36 жителів Сіверськодонецької громади отримали допомогу за програмою «Турбота»
- 16:00 Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
- 15:00 Луганський театр запрошує на прем’єру трагікомедії «Сентиментальна історія»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2646
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 894
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 860
- Житло для сіверськодончан 60+: сформували список претендентів на участь у програмі 08.06.2026 переглядів: 787


У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
