Поліція Луганщини створила чат-бот для документування злочинів рф
У поліції Луганщини створили чат-бот та Telegram-канал для пошуку та документування злочинів рф на території Луганської області.
Про це повідомила пресслужба ГУ Нацполіції Луганщини.
Цей ресурс має спростити процедуру подачі інформації до поліції про злочини представників окупаційних військ, представників незаконних збройних формувань та колаборантів на тимчасово окупованій території Луганщини.
”Шановні громадяни, якщо вам відомо про скоєння, військовослужбовцями рф та керованих ними незаконних збройних формувань, умисних вбивств, жорстокого поводження з військовополоненими або цивільними, примусове залучення цивільного населення для робіт, зґвалтувань та інших тяжких злочинів, або конкретні особи, які до цього причетні або здійснюють колабораційну діяльність, добровільно погодились та пішли на співпрацю з окупаційною владою, ви можете повідомити за посиланнями https://t.me/Slidstvo_police_Lugansk_bot та https://t.me/slidstvo_police_lugansk_region”, - йдеться у повідомленні.
Отриману інформацію із чат-боту та Telegram-каналу поліцейські Слідчого управління та Сектору захисту інтересів суспільства та держави оперативно опрацюють, щоб жоден злочин на тимчасово окупованій території не залишився поза увагою та кожен окупант був притягнутий до відповідальності, згідно чинного законодавства. Анонімність гарантують.
Нагадаємо, окупанти застосували авіацію під Білогорівкою на Луганщині.
- 782 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:00 Помер лікар з Рубіжного Роман Пиж
- 19:00 На четвертий рік окупації загарбники вирішили поставити у Сіверськодонецьку тимчасову автостанцію
- 18:00 МВА запрошує сіверськодончан на обговорення проєкту бюджету
- 17:00 Підозру отримали ще двоє луганчан, які перейшли на бік ворога
- 16:00 Ще понад 300 тис. грн виплатили військовим Сіверськодонецької громади
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 1038
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 1037
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 885
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 820


Помер лікар з Рубіжного Роман Пиж
На четвертий рік окупації загарбники вирішили поставити у Сіверськодонецьку тимчасову автостанцію
МВА запрошує сіверськодончан на обговорення проєкту бюджету