Сєвєродончанка перемогла у поетичному конкурсі
Сєвєродончанка Марія Руднєва посіла І місце в номінації «Поети» відкритого конкурсу «Любіть Україну!».
Про це повідомила Сєвєродонецька ВЦА.
2 березня 2023 року на базі «Культурного хабу Донеччина» управлінням культури і туризму Донецька облдержадміністрації спільно з комунальною установою культури «Донецький обласний навчально-методичний центр культури» провели відкритий конкурс читців, поетів, художників та фотохудожників «Любіть Україну!».
Основною метою проведення заходу є пропагування українського слова, української мови, виховання любові і поваги до рідної землі, бо як ніколи актуальними сьогодні звучать слова «Любіть Україну».
Журі та почесні гості фестивалю, мали змогу насолодитися поезією Володимира Сосюри із різних куточків України - у конкурсі взяли участь 248 учасників з Донецької, Луганської, Iвано-Франкiвської, Чернівецької, Вінницької, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Київської, Львівської та Сумської областей.
Свої надбання представили 73 читця, 34 поети, 116 художників, 25 фотохудожників.
В номінації «Поети» І місце посіла - сєвєродончанка Марія Руднєва, а ГРАН-ПРІ дісталося Камілі Галушці з села Бахмутське Соледарської громади.
Загалом переможцями відкритого конкурсу у двох вікових категоріях чотирьох номінацій стали 37 учасників з різних куточків нашою країни.
Серед переможців також ще одна представниця Луганщини - Аліна Гужвінська з Білокуракиного - у номінації «Фотохудожники» їй присудили 4-те призове місце.
Нагадаємо, сєвєродончани випустили потужний кліп до річниці вторгнення.
- 1076 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Управління СБУ в Донецькій та Луганській областях закуплять бензину та дизпалива на понад 5, 5 млн грн
- 18:00 Судитимуть очільника окупаційного «військкомату лнр», який проводить примусову мобілізацію на Луганщині
- 17:00 «Та ви хоч світлофори зробіть!» Містяни рознесли плани Силкіної відновлювати Сіверськодонецьк за стандартами розумного...
- 16:00 Як сіверськодончанам подати заяви на оздоровлення дітей у МДЦ «Артек»
- 15:00 ВПО з Луганщини у Полтаві можуть отримати грошову допомогу
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 643
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 602
- В очільниці Сіверськодонецької МВА - новий заступник 06.03.2026 переглядів: 500
- На Сумщині під час несення служби помер військовий з Луганщини 10.03.2026 переглядів: 492


Управління СБУ в Донецькій та Луганській областях закуплять бензину та дизпалива на понад 5, 5 млн грн
«Та ви хоч світлофори зробіть!» Містяни рознесли плани Силкіної відновлювати Сіверськодонецьк за стандартами...
ВПО з Луганщини у Полтаві можуть отримати грошову допомогу