Судитимуть двох прикордонниць з Луганщини
Судитимуть двох колишніх прикордонниць, які обійняли посади в окупаційній адміністрації на Луганщині.
Про це повідомила Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил.
Скеровали до суду обвинувальні акти стосовно двох колишніх прикордонниць за фактами дезертирства та колабораціонізма (ч. 4 ст. 408, ч. 2 ст. 111-1 КК України).
Слідство встановило, що у лютому 2022 року обвинувачені самовільно залишили місце служби поблизу Новопскова Старобільського району Луганщини та вибули у невідомому напрямку.
У період тимчасової окупації Марківки Старобільського району на території Луганщини колаборантки добровільно обійняли псевдопосади в архівному та земельному відділах незаконно створеної «Марківської районної адміністрації лнр».
Нагадаємо, повідомили про підозру бойовикам, які охороняли окупаційні тюрми.
- 1117 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 Сіверськодонецька МВА затвердила програму соціальної інтеграції громади на базі «Лісової дачі» на Закарпатті
- 09:00 ЛОВА: Окупанти готують дітей з Луганщини до норм ГПО, а у Сіверськодонецьку більшає нападів безпритульних тварин
- 08:30 На Лиманському напрямку ворог здійснив 22 атаки
- 19:00 Від 50 до 200 тис. грн: ВПО зі Старобільщини можуть отримати компенсацію першого внеску за «єОселею»
- 18:00 У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1812
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1573
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1460
- На Лиманському напрямку ворог атакував поблизу п'яти населених пунктів 11.06.2026 переглядів: 1146


Сіверськодонецька МВА затвердила програму соціальної інтеграції громади на базі «Лісової дачі» на Закарпатті
У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
У релокованому луганському виші обрали ректора
