Окупанти обмежили пересування на Луганщині
Опубліковано 05.03.2023 - 12:30
Триває примусова паспортизація населення тимчасово окупованої території Луганської області. Нещодавно загарбники ввели обмеження на вільне пересування між населеними пунктами для усіх цивільних громадян, які не мають паспорта російської федерації.
Про це повідомила Луганська ОВА.
Під дію обмежень, зокрема, потрапили Старобільськ, Рубіжне та Станиця Луганська.
А в Новопскові та Білокуракиному окупанти проводять чергові рейди, перекрили деякі вулиці.
Ходять по домівках, перевіряють телефони, наявність чи відсутність паспорту рф, розпитують про «неблагонадійних родичів» – тих, що служать в ЗСУ, або евакуювалися в безпечні регіони України чи країни ЄС.
Нагадаємо, на Луганщині окупати ставлять на військовий облік підлітків.
- 1352 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
- 18:00 Окупанти на Луганщині судитимуть чоловіка за «держзраду» та «шпигунство»
- 17:00 У Кропивницькому переселенцям передали продуктові набори, дитячі товари та засоби реабілітації
- 16:00 Кабмін спростив повернення молоді з тимчасово окупованих територій
- 14:42 З полону рф повернулись ще 185 українських захисників та цивільний
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1266
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1051
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1016
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 920
Наше нове відео
Читайте у наших новинах


Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
З полону рф повернулись ще 185 українських захисників та цивільний
Потребу в компенсаціях за житло на ТОТ оцінюють у два річні бюджети України, – ЗМІ 
