Сєвєродончанка про медицину: «Один лікар приймає, якому 82 роки»
Опубліковано 06.03.2023 - 17:10
У Сєвєродонецьку проблеми з лікарями та ліками.
Про це у відео пропагандистам розповіла місцева мешканка.
Вона, зокрема, зупинилася на проблемах.
«Аптеки, відсутність лікарів. У нас ось, наприклад, у новому районі…один лікар приймає, якому 82 роки…Аптек – мало того, що їх мало, так і багатьох препаратів немає», - каже жінка.
За її словами, є світло, газ, вода. Пустили маршрутки. Але у єдиному банку черги.
«Відкриваються організації. Але їх, звичайно, недостатньо. Ось відкрили один банк – люди стоять у черзі», - каже жінка.
Нагадаємо, як відбувається заселення людей в чужі квартири у Сєвєродонецьку.
- 2670 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
- 18:00 Окупанти на Луганщині судитимуть чоловіка за «держзраду» та «шпигунство»
- 17:00 У Кропивницькому переселенцям передали продуктові набори, дитячі товари та засоби реабілітації
- 16:00 Кабмін спростив повернення молоді з тимчасово окупованих територій
- 14:42 З полону рф повернулись ще 185 українських захисників та цивільний
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1266
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1051
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1015
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 915
Наше нове відео
Читайте у наших новинах


Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
З полону рф повернулись ще 185 українських захисників та цивільний
Потребу в компенсаціях за житло на ТОТ оцінюють у два річні бюджети України, – ЗМІ 
