Українські десантники розповіли про оборону Білогорівки
Військовослужбовці Десантно-штурмових військ ЗСУ в сюжеті військового телебачення розповіли про оборону Білогорівки на Луганщині та показали, що залишилось від селища.
“Минуло вже пів року з моменту звільнення Білогорівки українськими військовими. Проте російські пропагандисти намагаються видати свої фантазії за реальність і досі заявляють, що цей населений пункт знаходиться під їх контролем. Окупанти постійно штурмують позиції українських військових, але їхні дії успіхом не завершуються. Наші хлопці не відступили ні на метр”, - розповідають військові кореспонденти.
“Географія села проста - підем по колу й не побачимо жодної вцілілої будівлі. Тут все зруйноване повністю. Постійно працюють артилерія та авіація. Гуляти деколи шкідливо без парасольки”, - каже військовослужбовець ЗСУ Андрій.
За словами бійців, на околицях селища цілодобово точаться важкі стрілецькі бої, захисники відбивають безперервні атаки росіян.
Нагадаємо, ЗСУ може почати контрнаступ на Луганщині за кілька тижнів.
- 766 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У Борівському згорів будинок
- 14:00 В Україну повернули ще 1200 тіл загиблих
- 13:30 Помер військовий з Луганщини, який повернувся з полону. Його поховали на Вінниччині
- 11:11 росіяни здійснили масовану атаку на Полтавщину: пошкоджені об’єкти інфраструктури, будинки, автівки (ФОТО)
- 10:30 ЛОВА: у Тошківці залишилося 2 % жителів, у Новодружеську світла немає вже понад три роки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Продовження "Павутини": ЗСУ уразили літаки на "Саваслейці" та завод з виготовлення антен для "шахедів" 09.06.2025 переглядів: 9056
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 7218
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3840
- Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання 14.06.2025 переглядів: 2281