Окупанти безуспішно намагалися наступати біля Кремінної
Протягом 16 березня на Куп’янському та Лиманському напрямках фронту противник намагався прорвати оборону українських військ. Зокрема, він вів безуспішні наступальні дії у районах Кремінної та Кузьминого.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Росіяни також здійснили артилерійські обстріли районів Новоселівського, Невського та Білогорівки.
Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала 7 ударів по районах зосередження окупантів, а підрозділи ракетних військ та артилерії уразили 5 пунктів управління, 5 районів зосередження особового складу та військової техніки противника, склад пально-мастильних матеріалів, 2 радіолокаційні станції, станцію радіоелектронної боротьби та зенітно-ракетний комплекс на вогневій позиції.
Нагадаємо, окупанти продовжують використовувати цивільних у якості «живого щита». Як і раніше, техніку вони розміщують поруч з відділеннями лікарень та школами. Так само, як й особовий склад.
- 759 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:30 Сіверськодонецький ЦНАП запроваджує роботу віддаленого робочого місця адміністратора в Ужгороді
- 14:20 Воював проти ЗСУ під Сіверськодонецьком: бойовика "лнр" засудили до 15 років тюрми
- 13:00 Луганські прокурори надали допомогу військовим
- 12:00 Дружина захисника з Сіверськодонецька виготовлятиме сублімовані продукти та снеки
- 11:50 У сіверськодонецькому прихистку для ВПО провели різдвяне свято
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3033
- В Одесі поховали поліцейського з Луганщини Ігоря Корнієвського 18.12.2025 переглядів: 794
- «Цю історичну постать навіть за великим бажанням не можна назвати святою». Олексій Комаровський про свій дебютний роман «Несвята Софія» 17.12.2025 переглядів: 470
- Ключові ризики та пріоритети: представили проєкт бюджету Сіверськодонецької громади-2026 19.12.2025 переглядів: 450


Сіверськодонецький ЦНАП запроваджує роботу віддаленого робочого місця адміністратора в Ужгороді
Воював проти ЗСУ під Сіверськодонецьком: бойовика "лнр" засудили до 15 років тюрми
ЛОВА: в окупантів значний недобір до народних дружин. Золоте, Катеринівка та Нижнє понад 3,5 роки без електрики