Бойовику «лнр» повідомили про підозру у держзраді
Під процесуальним керівництвом Івано-Франківської обласної прокуратури повідомили про підозру жителю Луганщини за фактом державної зради та участі у незаконних збройних формуваннях і терористичній організації (ч. 1, ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1, ч. 1 ст. 258-3 КК України).
Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури.
За даними слідства, підозрюваний у 2015 році перейшов на бік ворога та воював у підрозділах так званої «народної міліції «лнр».
Перед початком повномасштабного вторгнення військове командування російської федерації призначило його заступником командира 1 роти 248 піхотного батальйону 4 окремої бригади т. зв. «народної міліції «лнр».
Для реалізації плану захоплення території України 21 лютого 2022 року він зі своїм підрозділом перетнув лінію розмежування через річку Сіверський Донець та зайняв позиції неподалік села Довге Алчевського району Луганщини. Надалі вони просувалися населеними пунктами Новоавдіївського району.
Військовослужбовці Збройних Сил України взяли його в полон 31 травня 2022 року на околицях селища Метьолкіне Сєвєродонецького району.
Досудове розслідування здійснює Управління СБУ в Івано-Франківській області.
Нагадаємо, викрили вчительку-колаборантку з Луганщини.
- 709 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Оздоровлення дітей, грошова допомога: куди звертатися лисичанам за консультаціями (КОНТАКТИ)
- 18:00 Мешканцям Кремінської громади виплатили майже 1,5 млн грн допомоги
- 17:09 В Україні продовжить панувати прохолодна погода
- 17:00 У Лисичанську згорів будинок – загинув пенсіонер
- 16:00 Луганському прикордоннику посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин міста Івано-Франківська»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Лисичанську діти висадили на честь акції окупантів дивну клумбу 09.05.2025 переглядів: 2369
- У Києві прощатимуться з загиблим 19-річним військовим з Луганщини 05.05.2025 переглядів: 1305
- Сіверськодонецьк у серці: історія жінки, яка полюбила своє місто та втратила його через війну 09.05.2025 переглядів: 1138
- 3 тисячі на переїзд, 5 – на оренду: ще одна громада Луганщини фінансово підтримуватиме ВПО у працевлаштуванні 05.05.2025 переглядів: 1072