NRC надасть допомогу релокованим підприємствам
Мінекономіки підписало Меморандум про взаєморозуміння з Норвезькою радою у справах біженців щодо надання фінансової допомоги релокованим підприємствам.
Про це повідомляє Мінекономіки.
Від Мінекономіки документ підписала Перший віцепрем'єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко, від норвезької сторони - Керівник Представництва Норвезької ради у справах біженців в Україні Роберто Віла Сексто.
“Через військову агресію росії проти України бізнес змушений був релокуватись з регіонів, де ведуться активні бойові дії, в більш безпечні. На сьогодні за підтримки держави релоковано 800 підприємств, 80% з яких вже працюють на новому місці", - зазначила Свириденко.
За її словами, підписаний Меморандум дозволить надати додаткову допомогу, зокрема фінансову, таким підприємствам, щоб вони могли швидше адаптуватись та наростити виробничі потужності в нових регіонах.
Меморандум передбачає, що Мінекономіки надасть Норвезькій раді у справах біженців (NRC) інформацію щодо релокованих суб’єктів господарювання, після чого NRC самостійно відбере підприємства для надання фінансової та інших видів допомоги.
Серед першочергових критеріїв відбору - підприємство переміщено до Львівської або Тернопільської областей, має чіткі бізнес-ідеї та потенціал для створення робочих місць, особливо серед молоді, жінок та осіб з інвалідністю.
У рамках цього Меморандуму NRC планує надавати пряму допомогу мікро-, малим та середнім підприємствам впродовж 12 місяців.
Нагадаємо, Агентство ООН у справах біженців відновило реєстрацію на отримання грошової допомоги для переселенців і постраждалих від війни осіб.
- 729 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 ЛОВА: У «лнр» формують дефіцитний бюджет, а студенти-медики залишають навчання
- 14:15 “Подібні акції стануть регулярними": ще 50 смартфонів передали літнім ВПО з Луганщини
- 11:00 На фронті загинула бойова медикиня "Гострих картузів" з Луганщини Марина Воронцова
- 11:00 Втілити спільну мрію після втрати коханого: історія народження пекарні пам’яті
- 09:30 Окупанти намагалися просунутися біля Греківки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний 18.11.2025 переглядів: 1889
- Трагедія Голодомору та Сіверськодонецьк: пам’ять, яка знову під загрозою 21.11.2025 переглядів: 1513
- Чи варто порівнювати День Свободи та День Гідності та Свободи – розмова з істориком 20.11.2025 переглядів: 968
- На фронті загинув захисник з Луганщини Сергій Піший 18.11.2025 переглядів: 685


ЛОВА: У «лнр» формують дефіцитний бюджет, а студенти-медики залишають навчання
На фронті загинула бойова медикиня "Гострих картузів" з Луганщини Марина Воронцова
Окупанти намагалися просунутися біля Греківки