У «лнр» учням викладають географію за викривленими картами
У тимчасово окупованих містах на Луганщині російські вчителі викладають учням спотворену географію.
Про це повідомляє Центр протидії дезінформації.
На карті окупантів 4 області України показані як російські й так звані вчителі за нею навчають географії школярів.
"Повернемося на Луганщину - наклеїмо окупантам на лоба ПРАВИЛЬНУ мапу Незалежної України. Щоб запам‘ятали один раз і назавжди. А от чи залишиться в попередньому вигляді мапа росії - питання…" - також прокоментував інформацію колишній очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай.
Нагадаємо, вчителів на Луганщині примушують отримати паспорт рф до 1 червня. У Старобільському фаховому коледжі Луганського національного аграрного університету викладачі під час зборів висловили невдоволення щодо термінової примусової паспортизації педагогічного складу.
Також повідомлялося, що Цьогоріч у закладах освіти так званих «лнр» та «днр» планують створити 200 пропагандистських осередків, які є аналогом комсомольського руху.
- 680 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 У Дніпрі проведе особистий прийом заступник керівника Сєвєродонецької окружної прокуратури
- 13:00 Окупанти на Луганщині обмежують доступ цивільних до укриттів, - “Жовта стрічка”
- 12:05 Луганська єпархія проводить богослужіння у Києві: розклад на червень
- 12:00 Світ як ніколи близький до ядерного знищення, - глава нацрозвідки США
- 11:03 “На папері красиво, а по факту - розруха”: у Сіверськодонецьку скаржаться на бардак і мародерство
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 15058
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 5516
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 3149
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3115