СБУ направила до суду матеріали щодо 45 колаборантів з Луганщини
Опубліковано 24.03.2023 - 16:38
Служба безпеки України документує дії осіб, які заради «посад» в окупаційних органах влади пішли на співпрацю з ворогом.
Про це повідомляє 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк.
З початку 2023 року слідчі СБУ скерували до суду обвинувальні матеріали щодо 45 колаборантів, які служать ворогу в окупаційних адміністраціях на тимчасово захопленій території Луганської області.
Нагадаємо, на Луганщині викрили правоохоронців-колаборантів.
- 932 перегляди
Читайте також:
- «А скільки вже профукали життів?»: як у мережі відреагували на запуск локального зв’язку у Сіверськодонецьку
- ЛОВА: Окупанти не можуть знайти інвестора для звалища у Сіверськодонецьку та відновити воду у Гірському й Золотому
- Противник атакував поблизу дев’яти населених пунктів на двох східних напрямках
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 «А скільки вже профукали життів?»: як у мережі відреагували на запуск локального зв’язку у Сіверськодонецьку
- 09:00 ЛОВА: Окупанти не можуть знайти інвестора для звалища у Сіверськодонецьку та відновити воду у Гірському й Золотому
- 08:38 Противник атакував поблизу дев’яти населених пунктів на двох східних напрямках
- 20:00 У Києві відбудеться презентація роману письменниці з Луганщини Тетяни Дейнегіної
- 19:00 У Києві луганським ВПО видаватимуть гуманітарну допомогу від GEM – як отримати
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1538
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 1045
- Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм 08.12.2025 переглядів: 973
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 878


«А скільки вже профукали життів?»: як у мережі відреагували на запуск локального зв’язку у Сіверськодонецьку
Противник атакував поблизу дев’яти населених пунктів на двох східних напрямках
У Києві відбудеться презентація роману письменниці з Луганщини Тетяни Дейнегіної