Окупанти намагалися наступати під Білогорівкою
Російські окупанти протягом минулої доби, 24 березня, на Куп’янському та Лиманському напрямках вели безуспішні наступальні дії у районі Серебрянського лісництва та поблизу населених пунктів Гряниківка, Синьківка, Діброва, Білогорівка та Спірне.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Загарбники здійснили артилерійські обстріли в районах Стельмахівки, Невського, Діброви та Білогорівки на Луганщині.
Українська авіація за минулу добу завдала 17 ударів по районах зосередження окупантів.
Водночас українські захисники збили російський гелікоптер Мі-24 та 6 безпілотних літальних апаратів різних типів.
Підрозділи ракетних військ та артилерії уразили 2 пункти управління, 4 райони зосередження противника, два зенітно-ракетних комплекси, склад боєприпасів, артилерійський підрозділ на вогневій позиції та 2 станції радіоелектронної боротьби.
Нагадаємо, у районі Кремінної відбулося боєзіткнення.
- 656 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Сєвєродонецька МВА виплачуватиме кошти школярам - переможцям і призерам всеукраїнських і міжнародних конкурсів
- 14:29 Переговори США і рф про Україну без України: росіяни задоволені, американці готові "усунути подразники"
- 14:00 Луганська екоінспекція відремонтувала та передала військовим автівку
- 13:59 ЗСУ завдали удару по НПЗ і двом нафтостанціям в росії: знищення енергетичної інфраструктури рф триває
- 13:06 Американський аналітик пояснив логіку Трампа: "Україна не є інтересом, угода не важлива, миротворці – це жарт"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заявили, що нібито з’явилися інвестори на хімічних виробництвах Сіверськодонецька 14.02.2025 переглядів: 4059
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти опублікували перелік на початок року 11.02.2025 переглядів: 3924
- На війні загинув 23-річний захисник з Лисичанська 13.02.2025 переглядів: 2724
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку визнали безхазяйними вже понад 500 квартир та «націоналізовують» нежитлові приміщення 16.02.2025 переглядів: 2292