Роспропагандисти заявляють, що ЗСУ заважають відновлювати Рубіжне
Опубліковано 26.03.2023 - 15:30
Пропагандисти рф заявили, що українські військові не дозволяють їм відновити Рубіжне на Луганщині, яке рік тому майже повністю знищили російські військові.
Про це в сюжеті росЗМІ розповів колишній “посол лнр в москві” родіон мирошник.
Він показав зруйновані будинки в Південному мікрорайоні міста та запевнив, що їх не відновлюють через постійні обстріли ЗСУ.

“У цих будинках колись жили працівники хімічного підприємства “Зоря”. Тепер на цьому місці ще довго ніхто не буде жити, людей тут вже немає”, - сказав пропагандист.
Натомість жодних повідомлень про обстріли Рубіжного протягом останніх місяців у тих самих пропагандистських ЗМІ не з’являлось.

Нагадаємо, окупанти обстріляли Невське на Луганщині.
- 704 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Києві луганським ВПО видаватимуть продукти – куди звертатися
- 18:00 Ліцей з Лисичанська пілотуватиме реформу старшої школи
- 17:00 До Нового року сіверськодонецькому гумхабу у Дніпрі передали книги
- 16:00 Луганських ВПО у Києві консультуватиме спеціаліст Пенсійного фонду
- 15:00 Кремінська громада змінила умови програми надання допомоги ВПО на переїзд – деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 816
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 655
- Скільки луганських чиновників стали киянами, закарпатцями, одеситами та херсонцями 30.12.2025 переглядів: 585
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 525


Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини
Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові
У луганської поліції - новий очільник. Що про нього відомо