15 років отримають колишні посадовці зі Старобільщини

Колишні посадовці зі Старобільщини підозрюються у колабораціонізмі

Колишні посадовці зі Старобільщини підозрюються у колабораціонізмі.

Про це повідомила пресслужба Луганської обласної прокуратури. 

За даними слідства, в квітні 2022 року 55-річний мешканець Старобільщини, староста одного з місцевих сіл, почав співпрацювати з окупаційною владою країни-агресора. Підозрюваний добровільно обійняв посаду так званого «начальника відділу забезпечення життєдіяльності с. Морозівка адміністрації Міловського району лнр».

Інший фігурант – колишній посадовець органів місцевого самоврядування, добровільно почав «керувати» селом на посаді «начальника відділу забезпечення життєдіяльності с. Верхня Покровка «адміністрації Старобільського району лнр».

Крім того, в середині 2022 року 60-річна колишня начальниця відділу соціально-економічного розвитку Старобільської райдержадміністрації Луганської області обійняла псевдопосаду «начальника відділу економічного розвитку адміністрації Старобільського району лнр».
Наразі вирішується питання щодо оголошення підозрюваних у розшук та обрання запобіжного заходу– тримання під вартою.

За протиправні дії фігурантам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років та з конфіскацією майна або без такої. 

Нагадаємо, затримали російського агента, який «полював» на склади ЗСУ.