“Сєвєродончани збираються назад”, - Стрюк про наміри жителів після деокупації
Більшість мешканців Сєвєродонецька, які евакуювались з початком повномасштабного вторгнення, озвучують наміри повертатися до міста після деокупації.
Про це під час телемарафону сказав керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк.
“Те, що мені доводиться спілкуватися з громадою, з місцевими жителями, які знаходяться в евакуації в різних містах: і в Дніпрі, і в Тернополі, і в інших містах України, де доводиться бувати, то сєвєродончани збираються назад, збираються повернутися в місто, і це більшість”, - сказав він.
Стрюк також додав, що є представники громади, які виїхали разом зі своїм бізнесом, здійснили релокацію, тож, можливо, що вони залишаться на нових місцях, куди вже перенесли своє виробництво та бізнес.
“Але все ж таки більшість сподівається на можливість повернення у місто”, - резюмував керівник ВЦА.
За його словами, більша частина населення виїхала на територію України та Європи, коли йшла масова евакуація, але є і частина людей, які виїхали на схід, переїхали на раніше окуповану територію і далі в росію, але наразі вони частково повертаються в Україну.
Нагадаємо, через негоду у Сєвєродонецьку перебої з хлібом.
- 2931 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:29 Переговори США і рф у Саудівській Аравії: росіяни задоволені результатом
- 14:00 Луганська екоінспекція відремонтувала та передала військовим автівку
- 13:59 ЗСУ завдали удару по НПЗ і двом нафтостанціям в росії: знищення енергетичної інфраструктури рф триває
- 13:06 Американський аналітик пояснив логіку Трампа: "Україна не є інтересом, угода не важлива, миротворці – це жарт"
- 13:00 До 12 років тюрми можуть отримати начальниці залізничних станцій з Луганщини за пособництво окупантам
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заявили, що нібито з’явилися інвестори на хімічних виробництвах Сіверськодонецька 14.02.2025 переглядів: 4058
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти опублікували перелік на початок року 11.02.2025 переглядів: 3923
- На війні загинув 23-річний захисник з Лисичанська 13.02.2025 переглядів: 2723
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку визнали безхазяйними вже понад 500 квартир та «націоналізовують» нежитлові приміщення 16.02.2025 переглядів: 2288