На гарячі лінії Мінреінтеграції надійшло понад 56 тис.звернень. Як отримати допомогу
У березні на гарячі лінії Мінреінтеграції надійшло понад 56 тисяч звернень.
Про це повідомляє сайт Мінреінтеграції.
Йдеться про гарячу лінію з кризових питань, гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО та гарячу лінію Уповноваженого зі зниклих безвісти.
Зокрема, оператори гарячої лінії з кризових питань у березні опрацювали більш як 25 тисяч дзвінків. Також вони надали відповіді на майже 2 тисячі звернень, які надійшли за цей час через месенджери.
Крім того, протягом минулого місяця співробітники кол-центру Мінреінтеграції прийняли понад 13 тисяч дзвінків на гарячу лінію Уповноваженого з питань внутрішньо переміщених осіб.
Серед найактуальніших питань, які цікавлять громадян: виплата державної допомоги ВПО, грошова допомога від міжнародних організацій та отримання правової допомоги.
На гарячу лінію Уповноваженого зі зниклих безвісти у березні надійшло більш ніж 16 тисяч звернень. З них – близько 8 тисяч дзвінків і понад 8 тисяч повідомлень у месенджерах.
Нагадаємо, зателефонувати на гарячу лінію з кризового реагування можна за коротким номером 15-48. Або написати у месенджери WhatsApp/Telegram/Viber на номер: (096) 078-84-33.
Звернутися на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО можна за телефоном: (066) 813-62-39.
Якщо близькі тривалий час не виходять на зв’язок, телефонуйте на гарячу лінію Уповноваженого зі зниклих безвісти: 0 800 339 247. У вихідні можете надсилати повідомлення у Viber і Telegram на номер: (095) 896-04-21.
Як повідомлялось, фахівці Луганської обласної служби зайнятості долучаються до надання соціальних послуг переселенцям у 15 гуманітарних хабах.
- 1014 переглядів
Читайте також:
- Паливозаправники, вантажівки з боєприпасами, бронетехніка: у 3 ОШБр розповіли, як знаходять військові цілі на ТОТ...
- Оголосили підозру двом бойовикам, причетним до катувань цивільних в окупованому Луганську у 2014
- ЛОВА: Окупанти готують дітей з Луганщини до норм ГПО, а у Сіверськодонецьку більшає нападів безпритульних тварин
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Паливозаправники, вантажівки з боєприпасами, бронетехніка: у 3 ОШБр розповіли, як знаходять військові цілі на ТОТ...
- 11:00 Оголосили підозру двом бойовикам, причетним до катувань цивільних в окупованому Луганську у 2014
- 10:00 Сіверськодонецька МВА затвердила програму соціальної інтеграції громади на базі «Лісової дачі» на Закарпатті
- 09:00 ЛОВА: Окупанти готують дітей з Луганщини до норм ГПО, а у Сіверськодонецьку більшає нападів безпритульних тварин
- 08:30 На Лиманському напрямку ворог здійснив 22 атаки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1827
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1576
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1463
- На Лиманському напрямку ворог атакував поблизу п'яти населених пунктів 11.06.2026 переглядів: 1148


Оголосили підозру двом бойовикам, причетним до катувань цивільних в окупованому Луганську у 2014
Сіверськодонецька МВА затвердила програму соціальної інтеграції громади на базі «Лісової дачі» на Закарпатті
У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців 
