Мешканців Сватівщини закликають евакуйовуватись
З початку квітня 2023 року активізувалися обстріли деокупованих населених пунктів Красноріченської територіальної громади. Через небезпеку місцевих мешканців закликають до евакуації.
Про це повідомляє Сватівська райдержадміністрація.
За інформацією, окупанти почали активно застосовувати реактивну, далекобійну артилерію та авіабомбардування. За попередніми даними, зруйновано майже 60% приватних будинків. На території цих населених пунктів до цього часу проживають 138 цивільних осіб.
Протягом березня-квітня поточного року поліція, волонтери, ЗСУ та місцевого самоврядування району евакуювали в безпечні райони 10 осіб, з яких 2 особи доставили до лікувальних закладів у зв’язку з отриманими пораненнями.
В РДА зазначили, що основна перепона евакуації – небажання людей.
«Закликаємо людей до евакуації! Вкотре радимо місцевим жителям деокупованих населених пунктів району не ризикувати своїм життям і життям своїх рідних! Для тих, хто хоче виїхати, ми надаємо таку можливість», - сказав керівник РДА Олег Сліпець.
Нагадаємо, ВПО Сватівщини можуть отримати глюкометри.
- 1411 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Бойко розповіла, що відбувається з житловим проєктом Сіверськодонецької МВА на Київщині
- 18:00 Сили безпілотних систем уразили дві електропідстанції на окупованій Луганщині
- 17:00 Заїзд ветеранів та зустріч підприємців: на «Лісовій дачі» розписали план заходів на осінь та готові його доповнити
- 16:00 Сватівчан запрошують обговорити проєкт Статуту громади (РЕЄСТРАЦІЯ)
- 15:11 У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Катування та сексуальне насильство щодо затриманої на Луганщині волонтерки: трьом бойовикам оголосили підозру 04.08.2026 переглядів: 1348
- На Київщині попрощаються з загиблим військовим з Луганщини Артуром Шматовим 02.08.2026 переглядів: 1059
- «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя 01.08.2026 переглядів: 851
- Що варто знати ВПО у серпні: нововведення, виплати та важливі дати 01.08.2026 переглядів: 839


Бойко розповіла, що відбувається з житловим проєктом Сіверськодонецької МВА на Київщині
Заїзд ветеранів та зустріч підприємців: на «Лісовій дачі» розписали план заходів на осінь та готові його...
У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+
