У Києві припиняють видачу продуктів ВПО
У Києві припиняється прийом заявок на видачу продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам.
Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.
“Із 10 квітня 2023 року прийом нових заявок на видачу продуктових наборів припиняється. Ми розуміємо важливість даної програми підтримки і готові її відновити в будь-який момент, якщо таке рішення буде прийнято на державному рівні”, – сказав заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.
За його словами, у столиці на сьогодні зареєстровано майже 230 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Водночас до КМДА звернулись щодо отримання продуктових наборів трохи більше 100 тисяч ВПО.
“У рамках державної програми забезпечення внутрішньо переміщених осіб ми повністю виконали свої зобов’язання як перед державою, так і перед тими, хто зареєструвався та подав заявки. Програма передбачала видачу продуктових наборів, у першу чергу, в тому випадку, коли місто не може забезпечити нормальне функціонування продуктових мереж чи обмежена доставка товарів”, - також додав Мондриївський.
Нагадаємо, до гумхабу у Львові для луганських ВПО надійшла допомога від Швеції.
- 5259 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 ЛОВА: У «лнр» формують дефіцитний бюджет, а студенти-медики залишають навчання
- 14:15 “Подібні акції стануть регулярними": ще 50 смартфонів передали літнім ВПО з Луганщини
- 11:00 На фронті загинула бойова медикиня "Гострих картузів" з Луганщини Марина Воронцова
- 11:00 Втілити спільну мрію після втрати коханого: історія народження пекарні пам’яті
- 09:30 Окупанти намагалися просунутися біля Греківки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний 18.11.2025 переглядів: 1897
- Трагедія Голодомору та Сіверськодонецьк: пам’ять, яка знову під загрозою 21.11.2025 переглядів: 1530
- Чи варто порівнювати День Свободи та День Гідності та Свободи – розмова з істориком 20.11.2025 переглядів: 970
- На фронті загинув захисник з Луганщини Сергій Піший 18.11.2025 переглядів: 692


ЛОВА: У «лнр» формують дефіцитний бюджет, а студенти-медики залишають навчання
На фронті загинула бойова медикиня "Гострих картузів" з Луганщини Марина Воронцова
Окупанти намагалися просунутися біля Греківки