За добу ЗСУ збили 14 БпЛА
Протягом минулої доби війська рф завдали 4 ракетних та 40 авіаційних ударів, здійснили 58 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях українських військ та цивільній інфраструктурі населених пунктів.
Про це повідомив Генштаб ЗСУ.
Окупанти продовжують зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. За минулу добу українські військові відбили понад 50 атак противника на зазначених напрямках.
Авіація Сил оборони за добу завдала 12 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів. Також українські захисники збили 2 БпЛА типу “Supercam”, 6 БпЛА типу “Орлан-10” та 6 БпЛА типу “Zala”.
Підрозділи ракетних військ та артилерії уразили 2 райони зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, 1 склад боєприпасів, 1 позицію засобів протиповітряної оборони та 5 станцій радіоелектронної боротьби противника.
Нагадаємо, окупанти знищили 60 % житлового фонду Красноріченської громади.
- 626 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:36 Загинув військовий з Луганщини Ігор Кременчуцький
- 16:00 «На моїх очах собаки двічі вкусили людей». У Сіверськодонецьку десятки безпритульних собак
- 13:00 Окупанти визнали дефіцит бензину. У Сорокиному збираються закрити останню працюючу шахту
- 11:00 Рубен Хачатуров мобілізувався до «Азову»
- 09:29 Сили оборони відбили атаки у районі Діброви
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Відтермінували ліквідацію “сєвєродонецького аеропорту” 03.09.2025 переглядів: 3828
- Вересневі зміни: виплати, пільги, стипендії для ВПО та інших українців 01.09.2025 переглядів: 2864
- «Швидка не змогла соляркою заправитися», - у Сіверськодонецьку досі проблеми з бензином 01.09.2025 переглядів: 1389
- Журналісти знайшли, де знаходиться екскерівник самопроголошеної “лнр” плотницький (ВІДЕО) 04.09.2025 переглядів: 1382