Судитимуть ще 56 депутатів держдуми рф, які голосували за визнання «л/днр»
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази вини ще 56 депутатів державної думи рф, які сприяли захопленню частини східних регіонів України. 15 лютого 2022 року вони підтримали постанову щодо звернення до президента росії з проханням визнати «незалежність» тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей.
Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
22 лютого депутати проголосували за ратифікацію «договору про дружбу, співробітництво та взаємодопомогу» між країною-агресором і терористичними організаціями «л/днр».
Наступного дня на підставі ухвалених «договорів» ватажки терористів звернулися до президента рф з проханням надати їм «збройну допомогу».
Таким чином кремль використав ці рішення як формальний привід для початку повномасштабного вторгнення в Україну та виправдовування збройної агресії.
На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили російським депутатам про підозру за ч. 3 ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність та недоторканність України).
Наразі Служба безпеки завершила розслідування і направила до суду обвинувальні акти.
Посадовцям загрожує покарання до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, викрили чотирьох правоохоронців-зрадників з Луганщини.
- 658 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:35 Вчора на Лиманському напрямку росіяни атакували 14 разів
- 19:00 Громада Луганщини збирає дані про майбутніх першокласників для забезпечення рюкзаками
- 17:36 У Генштабі розповіли про ураження військового об'єкта росіян у районі Сіверськодонецька
- 17:00 Луганських підприємців запрошують на форум щодо відшкодування збитків, завданих війною
- 16:00 «Для учасників інтеграційних заходів»: КП «Зелене місто» закупить послуги з організації харчування
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2057
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1641
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1056
- «Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА 15.06.2026 переглядів: 950


Вчора на Лиманському напрямку росіяни атакували 14 разів
У Генштабі розповіли про ураження військового об'єкта росіян у районі Сіверськодонецька
«Для учасників інтеграційних заходів»: КП «Зелене місто» закупить послуги з організації харчування
