Окупанти пришвидшать примусову паспортизацію у Сєвєродонецьку
Самопроголошений голова «адміністрації» Сєвєродонецька Микола Моргунов пообіцяв пришвидшити паспортизацію містян.
Про це повідомляють змі окупантів.
Окупаційний «мер» виділив важливі для себе теми. Це, зокрема, паспортизація населення та організація суботників для прибирання території міста.
За його словами, самопроголошена «адміністрація Сєвєродонецька» зараз виконує низку дій, які прискорять паспортизацію у місті та прилеглих територіях. Цього тижня окупанти відкрили «відділ з питань міграції ОМВС» «Сєвєродонецький».
Щодо суботників, то вони й так планувалися, але після критики окупаційного голови самопроголошеної «лнр» Леоніда Пасічника Моргунов пообіцяв посилити роботу із залученням відповідних служб, комунальних працівників, підвідомчих установ та містян.
Як повідомлялось, раніше начальник Сєвєродонецької районної військової адміністрації Роман Власенко розповів, що примусова паспортизація, яка триває у Сєвєродонецьку, є однією з передумов мобілізації у регіоні.
Нагадаємо, російська пропагандистка Мар’яна Наумова заявила, що у Сєвєродонецьку неможливо зробити документи.
- 1268 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На Рівненщині ВПО поновили виплати після втручання омбудсмана
- 18:00 Зеленський підписав закон про забезпечення прав і свобод ВПО: які зміни передбачені
- 17:00 Для ВПО доступні місця для тимчасового проживання у 15 областях України
- 16:00 Сили оборони уразили склад боєприпасів окупантів на Луганщині
- 15:00 Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1576
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 1285
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1086
- Пішов з життя сіверськодончанин, який захищав Україну у складі стрілецького полку поліції 15.07.2026 переглядів: 798


Зеленський підписав закон про забезпечення прав і свобод ВПО: які зміни передбачені
Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «МОЛОДІЖНИЙ ПРОРИВ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
