ВПО з Луганщини оглянуть лікарі Червоного хреста на Хмельниччині
19 квітня в гуманітарному хабі Гірської громади на Хмельниччині переселенців з Луганської області прийматимуть лікарі Червоного Хреста.
Про це повідомила Луганська ОВА.
У складі мобільної медико-психологічної бригади: сімейний лікар, гінеколог, психолог. Вони зроблять вимірювання рівня цукру у крові (натще), артеріального тиску, сатурації крові та безкоштовно видадуть ліки.
"Мобільні медико-психологічні бригади – проєкт, який у Хмельницькій області спільно реалізують Норвезький Червоний Хрест та Хмельницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України. У рамках проєкту надається медична допомога внутрішньо переміщеним особам у населених пунктах Хмельницької області. Зокрема, огляд лікарями, діагностика, направлення до фахівців. За потреби працівники мобільних бригад надають необхідні медикаменти. Також можна отримати консультації психолога", – йдеться в повідомленні.
Всі послуги мобільні бригади надають за місцем розміщення внутрішньо переміщених осіб безплатно без попереднього запису.
Адреса: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 122.
Нагадаємо, діти з Луганщини можуть отримати рідкісні ліки.
- 589 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Ощадбанк та Укрзалізниця запустили нову модель іпотеки для ВПО
- 13:00 На ТОТ Луганщини Сили оборони уразили пункт управління та склади противника
- 12:00 НАБУ та САП завершили слідство у корупційній справі, де фігурує ексочільник Луганщини
- 11:00 Затвердили положення про новий структурний підрозділ Луганської ОДА
- 10:00 «Не ламайте решітку»: у Сіверськодонецьку черга до нотаріуса розписана до серпня
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1048
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 983
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 905
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 873


Ощадбанк та Укрзалізниця запустили нову модель іпотеки для ВПО
На ТОТ Луганщини Сили оборони уразили пункт управління та склади противника
НАБУ та САП завершили слідство у корупційній справі, де фігурує ексочільник Луганщини