Окупанти в Рубіжному викрали 35 автівок з підприємства
Опубліковано 19.04.2023 - 11:33
Поліцейські Луганщини зареєстрували повідомлення про те, що в Рубіжному невідомі особи незаконно заволоділи 35 транспортними засобами, які знаходилися на території одного з підприємств міста.
Про це повідомила пресслужба ГУ Нацполіції Луганщини.
За фактом крадіжки відкрили кримінальне провадження за ст. 289 Кримінального кодексу України (Незаконне заволодіння транспортним засобом).
Також поліція зареєструвала інформацію про руйнування та пошкодження, внаслідок обстрілів окупаційними військами рф, квартир у Сєвєродонецьку, Рубіжному, Попасній та Кремінній.
Поліцейські вживають заходів щодо встановлення місцезнаходження двох громадян, з якими рідні втратили зв'язок.
Нагадаємо, у Невському на Луганщині жінка отримала поранення.
- 570 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:06 Американський аналітик пояснив логіку Трампа: "Україна не є інтересом, угода не важлива, миротворці – це жарт"
- 13:00 До 12 років тюрми можуть отримати начальниці залізничних станцій з Луганщини за пособництво окупантам
- 12:00 У Сєвєродонецькій МВА розповіли, коли почнуть видавати допомогу у Дніпрі
- 11:51 Спецконтракт в ЗСУ для 18-24 річних: Міноборони назвало кількість заявок, згенерованих через "Резерв+"
- 11:00 У Лисичанську окупанти знайшли ще низку квартир з “ознаками безхазяйних” (АДРЕСИ)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заявили, що нібито з’явилися інвестори на хімічних виробництвах Сіверськодонецька 14.02.2025 переглядів: 4057
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти опублікували перелік на початок року 11.02.2025 переглядів: 3921
- На війні загинув 23-річний захисник з Лисичанська 13.02.2025 переглядів: 2722
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку визнали безхазяйними вже понад 500 квартир та «націоналізовують» нежитлові приміщення 16.02.2025 переглядів: 2281