Окупанти зазнали чергової поразки під Білогорівкою
Опубліковано 22.04.2023 - 09:39
Російські окупанти знову спробували атакувати у бік Білогорівки, але безуспішно.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Цього разу росіяни спробували проявити активність поблизу Білогорівки й вкотре їм нічого не вдалося. Українські військові зупинили всі їх намагання, значно знизивши бойовий потенціал окупантів.
Також російські військові створюють вогневий тиск на прифронтові села. Артилерійських обстрілів минулої доби, 21 квітня, зазнали Стельмахівка, Макіївка, Невське, Діброва та Білогорівка.
Нагадаємо, українські військові під час прориву поблизу Білогорівки взяли в полон російських військових.
- 1039 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Важкоатлети Луганщини стали переможцями та призерами Всеукраїнського турніру
- 17:00 До Дня Конституції луганців відзначили державними та обласними нагородами (ФОТО)
- 15:00 На війні загинув захисник з Лисичанська Артем Коломієць
- 13:00 До Дня Конституції українські військові отримали відзнаки Сіверськодонецької громади
- 11:00 ЛОВА: На ТОТ Луганщини жінка пів року домагалася необхідних ліків, а у Сіверськодонецьку тріскаються стіни «...
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 760
- ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину 24.06.2026 переглядів: 727
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 712
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 687


До Дня Конституції луганців відзначили державними та обласними нагородами (ФОТО)
На війні загинув захисник з Лисичанська Артем Коломієць
До Дня Конституції українські військові отримали відзнаки Сіверськодонецької громади
