"Чимдалі - тим більше обмежуються свободи та можливості людей у місті”, - Стрюк
Самопроголошена окупаційна адміністрація Сєвєродонецька намагається зупинити розповсюдження інформації про події в місті та околицях.
Про це в ефірі Національного телемарафону розповів керівник військової адміністрації Сєвєродонецька Олександр Стрюк.
“Обмеження мобільного інтернету, мобільного зв’язку досить сильно впливає на людей, оскільки неможливо зв’язатись з рідними, неможливо подати інформацію про свій стан, про стан рідних... Наразі можна було зв'язатися, виїжджаючи за межі міста, але останнім часом й це обмежено у людей, оскільки навіть для того, щоб виїхати в інший регіон, до іншого містечка окупованої території, потрібні якісь довідки, якісь дозволи від окупаційної адміністрації. Чимдалі - тим більше обмежуються свободи та можливості людей у місті”, - розповів Стрюк.
За його словами, людям погрожують фізичною розправою, обмеженням засобів до існування. Місцеві колаборанти надають окупаційній адміністрації інформацію про місця, де жителі знаходили можливість зателефонувати, наприклад, дахи багатоповерхівок. Доступ до таких місць обмежують.
“Ми пов’язуємо це з тим, що проходять досить важкі бої поблизу Кремінної, на інших напрямках. Вважаючи, що Сєвєродонецьк є окупованим містом і таким собі логістичним центром, в який окупаційні військові приїжджають за провізією, за вирішенням адміністративних, побутових питань, намагаються приховати будь-яку інформацію. Тому це відображається на місцевому населенні”, - сказав Стрюк.
За його інформацією, у Сєвєродонецьку наразі залишаються понад тисяча дітей. Рівень медичних послуг не покращився, люди можуть сподіватися лише на фельдшерську допомогу. Навколо міста зростає стихійне звалище.
Нагадаємо, окупанти не змогли вирішити проблему з банківською системою на Луганщині.
- 1273 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Лисичанська МВА надає допомогу на встановлення пам'ятників на могилах загиблих захисників
- 18:00 Ще 40 мешканців Кремінської громади отримають матеріальну допомогу на суму 747 тисяч гривень
- 17:00 У Києві луганських ВПО проконсультує спеціаліст пенсійного фонду
- 16:00 Луганська спортсменка стала срібною призеркою чемпіонату Європи з пауерліфтингу
- 15:00 ВПО Лисичанської громади у Кременчуці видали білизну та продукти
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ексзаступниця голови Сіверськодонецької МВА Верховська отримала понад 1 млн грн зарплати 22.09.2025 переглядів: 8443
- «Завод та Сіверськодонецьк будували люди, які вміли мріяти»: розмова з директоркою музею «Азоту» Ольгою Головко 23.09.2025 переглядів: 3506
- У Сіверськодонецьку «гастролери» з рф відповідальність за неякісні ремонти перекидають на місцевих 22.09.2025 переглядів: 2261
- “Мерзенна та цинічна брехня” від України: окупанти у Сіверськодонецьку заборонили супутникове телебачення 23.09.2025 переглядів: 1885