Міноборони рф почало рекламувати набір добровольців, щоб відволікти населення від мобілізації, - британська розвідка
Влада росії розпочала кампанію з набору добровольців до війська. Реклама з'явилася в соцмережах, на білбордах і телебаченні. Цим окупанти намагаються відволікти населення від примусової мобілізації.
Про це йдеться у звіті Міністерства оборони Британії.
Британська розвідка повідомляє, що таким чином влада рф прагне «відкласти відкриту мобілізацію». Нова реклама апелює нібито до чоловічої гордості потенційних новобранців, звертаючись до «справжніх чоловіків, а також підкреслюючи фінансові переваги вступу до лав армії».
"Залишається дуже малоймовірним, що кампанія залучить заявлену Міноборони ціль – 400 000 добровольців. Влада майже напевно прагне відкласти будь-яку нову, відкриту обов’язкову мобілізацію якомога довше, щоб мінімізувати внутрішні інакомислення", – йдеться у повідомленні
Розвідка Британії наголошує, що приватна військова компанія «Вагнер» також претендує на залучення обмеженої кількості російських чоловіків бойового віку, оскільки її доступ до вербування полонених було припинено.

Нагадаємо, від російських обстрілів постраждали села поблизу лінії фронту на Луганщині.
- 511 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Загиблому захиснику з Луганщини президент присвоїв звання Героя України
- 17:00 Затвердили бюджет Рубіжанської громади на 2026 рік: які витрати планують
- 15:00 ЛОВА: Окупанти обіцяють регулярний вивіз сміття на Луганщині, але кількість техніки не збільшують
- 14:30 Зеленський та Кличко позбавили стипендій спортсменку Лискун, яка отримала паспорт рф
- 13:00 Новий гумвантаж від GEM отримала Сіверськодонецька громада
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3095
- «Є Всесвіт Marvel, а у мене Всесвіт мого смт», - Лєна Лягушонкова про свій роман, який став «Книгою року BBC 2025» 22.12.2025 переглядів: 514
- На Одещині попрощалися з загиблим військовим з Луганщини 20.12.2025 переглядів: 449
- Дружина захисника з Сіверськодонецька виготовлятиме сублімовані продукти та снеки 25.12.2025 переглядів: 406


Загиблому захиснику з Луганщини президент присвоїв звання Героя України
Ворог атакував поблизу трьох сіл Луганщини
Затвердили бюджет Сіверськодонецької громади-2026