Окупанти кажуть про "бавовну" на нафтобазі у Ровеньках
Опубліковано 24.04.2023 - 10:37
Уночі у Ровеньках горіла нафтобаза.
Про це повідомляють змі окупантів.
Окупанти кажуть, що це була атака безпілотника.
24 квітня о 02:59 надійшло повідомлення про те, що внаслідок атаки безпілотного літального апарату відбулася розгерметизація з подальшим горінням резервуару на об'єкті ТОВ ТД "Ровеньківська нафтобаза".
Спостерігалося відкрите горіння резервуара з рідиною, що легко займається. Існувала загроза перекидання вогню на резервуари, що стояли поруч. Одночасно з гасінням пожежі проводилося охолодження поряд розташованих ємностей.
Пожежу ліквідували о 05:40, жертв та постраждалих немає.

- 709 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Києві відбувся форум «Молодь Луганщини: сила, стійкість, майбутнє»
- 17:00 Кремінський та Старобільський медколеджі реорганізовують: що зміниться
- 16:00 «Ми розглядали всі можливості»: як родина зі Сіверськодонецька створила новий бізнес після втрати дому
- 15:00 Сили оборони уразили російський ЗРК «Стріла-10» на ТОТ Луганщини
- 13:00 Дітям військових з Лисичанської громади виплачують допомогу до Дня знань: подробиці
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру 14.08.2026 переглядів: 4772
- Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця 14.08.2026 переглядів: 4239
- Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава» 14.08.2026 переглядів: 2616
- Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній 14.08.2026 переглядів: 2133


Сили оборони уразили російський ЗРК «Стріла-10» на ТОТ Луганщини
ЛОВА: Жителі багатоповерхівки у Лисичанську п’ятий місяць чекають на ремонт даху
З гранатометів та ствольної артилерії ворог поцілив на Луганщині
