Окупанти збираються обмежити права українців з паспортом рф
Окупаційна влада збирається прийняти законопроєкт, згідно з яким запроваджуються особливі вимоги для українців, які отримали російське громадянство.
Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Йдеться про те, що коли мешканець тимчасово-окупованих територій отримав російський паспорт, то за певних обставин цей паспорт можуть скасувати. Зокрема, якщо особа вчиняє дії, які повʼязані з українським громадянством.
Тобто пастка полягає у тому, що людина на тимчасово окупованій території із російським паспортом постійно перебуватиме у "підвішеному" стані.
Мінреінтеграції вкотре закликає українців на ТОТ:
- російські паспорти не брати;
- з ворогом не співпрацювати;
- залишити ТОТ до моменту деокупації.
Нагадаємо, на території Сєвєродонецької громади є випадки мобілізації населення російськими окупантами.
- 914 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Для луганських ВПО провели різдвяну екскурсію Києвом (ФОТО)
- 16:30 Рубіжанам виплатили понад 300 тис. грн допомоги
- 15:14 До руху спротиву на ТОТ долучаються нові активісти – фото свіжої акції
- 13:00 Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
- 11:30 Уряд перейменував ще одну громаду Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1420
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 995
- Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм 08.12.2025 переглядів: 915
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 762


Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
Уряд перейменував ще одну громаду Луганщини
ЛОВА: у Сіверськодонецьку знесуть ще два будинки, школярів примушують писати окупаційним військам