Людей без паспорта рф можуть депортувати з окупованої Луганщини
У рф підписали указ, згідно з яким людину без паспорта рф з липня 2024 року можуть депортувати з окупованої Луганщини.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Так, особи, які перебували в громадянстві «лнр», та особи без громадянства визнаються з 30 вересня 2022 року іноземними громадянами та особами без громадянства, що постійно проживають на рф.
Якщо вони зголосилися зберегти наявне у них громадянство або залишитися особами без громадянства, то мають право постійно проживати на цих територіях на підставі таких документів до 1 липня 2024 року. Після цієї дати ці особи можуть бути виселені з території країни, якщо становитимуть загрозу її національній безпеці.
Нагадаємо, Олександр Стрюк повідомляв, що підписання путіним указу про прирівнювання громадян України до іноземців на тимчасово окупованих територіях – ще один варіант залякування місцевого населення.
- 859 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 ВПО можуть пройти безкоштовне навчання та отримати роботу: деталі проєкту
- 17:00 Засудили зрадників, які брали участь у захопленні Сіверськодонецька та Рубіжного
- 15:00 Окупанти на Луганщині посилили патрулювання та вчать виявляти прихильність до тероризму у дітей
- 13:00 «Все місто завалене сміттям»: у Сіверськодонецьку скаржаться на звалища у дворах
- 11:00 У Дніпрі відкрили фотовиставку «Добровольці Луганщини» (ФОТО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 688
- На Сумщині під час несення служби помер військовий з Луганщини 10.03.2026 переглядів: 516
- У Сватівському хабі родинам з Луганщини видали 206 продуктових наборів за лютий 09.03.2026 переглядів: 432
- «Я втомився починати все спочатку»: луганський доброволець — про війну, втрати та життя в еміграції 12.03.2026 переглядів: 422


«Все місто завалене сміттям»: у Сіверськодонецьку скаржаться на звалища у дворах
У Дніпрі відкрили фотовиставку «Добровольці Луганщини» (ФОТО)
На Луганщині ворог вів вогонь зі ствольної артилерії 