У “лнр” тривають примусові медогляди дітей
Опубліковано 02.05.2023 - 09:15
Тривають примусові медогляди дітей на захопленій території Луганщини.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
У випадку неявки на медогляд батькам погрожують, що це потягне за собою зняття з обліку у дитячих лікарнях, неможливість отримання довідок для школи та садочків, а також направлень до вузькопрофільних спеціалістів у луганських лікарнях. Огляди проводять лікарі з рф.
Також окупаційна влада доручила прискорити видачу документів рф літнім жителям регіону.
Так, в одному з районів бажання отримати паспорт рф виявили лише 90 осіб літнього віку із близько 2000. Інших наказали паспортизувати до 1 липня.
Нагадаємо, окупанти хочуть забрати нерухомість громадян, які залишили тимчасово захоплені території Луганщини.
- 600 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:05 В Україні з тривогою стежать за розвитком подій між Ізраїлем і Іраном, - заява МЗС
- 15:02 Військовим зс рф з Луганщини інкримінують викрадення фермерів під Бахмутом
- 14:20 Україна не зацікавлена у переговорах з рф, якщо не буде обговорення припинення вогню, - Сибіга
- 14:00 Організаторки псевдовиборів на окупованій Луганщині отримали низку підозр від СБУ
- 13:00 Окупанти продовжують вивозити українських дітей у глиб рф. Цього разу – До Калмикії
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 15230
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 6858
- Продовження "Павутини": ЗСУ уразили літаки на "Саваслейці" та завод з виготовлення антен для "шахедів" 09.06.2025 переглядів: 5266
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3720