Окупанти у Сєвєродонецьку демонтували пам’ятник Сергію Губанову (Фото)
Учора, 1 травня, на кладовищі у Сєвєродонецьку окупанти демонтували пам’ятник на могилі Героя України, комбата батальйону ЛУГАНСЬК-1 Сергія Губанова.
Про це повідомив керівник Луганської ОВА Артем Лисогор у Facebook.



Також він нагадав, що декілька днів тому загарбники знесли навіть постамент генералу Олександру Радієвському, який звільняв Сєвєродонецьк у липні 2014 року. Сам пам’ятник було пошкоджено після вторгнення російських бойовиків у місто влітку 2022 року. А у квітні 2023 року окупаційна влада вирішила взагалі його прибрати.
“Ви ще зустрінетесь із бойовими побратимами обох Героїв. Сьогодні вони воюють у лавах штурмової бригади “Лють”, а ви вже перетворили їх лють на зброю. Зачекайте, настане ваш час... Вам не буде жодного тихого місця на цій землі”, – написав він.
Нагадаємо, у мережі опублікували відео, на якому видно пусте місце замість пам’ятника генералу Олександру Радієвському, який звільняв Сєвєродонецьк у липні 2014 року.
- 1705 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Медикам Луганщини вручили обласні відзнаки
- 18:00 У держдумі заявили про завершення «інтеграції» окупованих територій України «у правове поле рф»
- 17:48 СБС уразили чергову електропідстанцію на окупованій Луганщині
- 17:00 Негода спричинила масові знеструмлення та пошкодила десятки будинків на окупованій Луганщині
- 16:00 Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ РОКУ» (форма для голосування)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій МВА перерозподілили обов'язки між керівництвом 20.07.2026 переглядів: 750
- Оновили інформацію про гумхаби Луганської області: актуальні адреси та контакти 20.07.2026 переглядів: 671
- Окупанти заявили про плани «перепрофілювати» Лисичанський НПЗ 23.07.2026 переглядів: 664
- У Черкасах попрощалися з військовим з Сіверськодонецька Романом Лєщєнком 26.07.2026 переглядів: 655


Медикам Луганщини вручили обласні відзнаки
СБС уразили чергову електропідстанцію на окупованій Луганщині
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ РОКУ» (форма для голосування)
