Понад 24 тисячі украінців вважаються зниклими безвісти через війну
Близько 24 тисяч українців, зниклих безвісти за особливих обставин, внесли до Єдиного реєстру.
Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
За даними Міністерства внутрішніх справ, від початку війни понад 100 тисяч осіб вважалися зниклими за особливих обставин.
Як повідомляють у відомстві, в результаті першочергових дій відповідних органів, включаючи Уповноваженого зі зниклих безвісти, було встановлено місцезнаходження понад 54 тисяч осіб.
Після проведення всіх необхідних заходів кількість зниклих зменшилася до 31 тисячі.
Впродовж року вдалося встановити місцеперебування 7,5 тисячі людей від загальної кількості зниклих.
Також у МВС зазначають, що наразі зниклими безвісти за особливих обставин вважаються близько 24 тисяч українців.
Всі дані про них внесені до Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, який днями запрацював у Міністерстві внутрішніх справ.
Нагадаємо, мешканці Луганщини можуть подати заяви про пошкоджене та зруйноване майно через ЦНАПи.
- 493 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Києві відбувся форум «Молодь Луганщини: сила, стійкість, майбутнє»
- 17:00 Кремінський та Старобільський медколеджі реорганізовують: що зміниться
- 16:00 «Ми розглядали всі можливості»: як родина зі Сіверськодонецька створила новий бізнес після втрати дому
- 15:00 Сили оборони уразили російський ЗРК «Стріла-10» на ТОТ Луганщини
- 13:00 Дітям військових з Лисичанської громади виплачують допомогу до Дня знань: подробиці
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру 14.08.2026 переглядів: 4772
- Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця 14.08.2026 переглядів: 4239
- Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава» 14.08.2026 переглядів: 2614
- Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній 14.08.2026 переглядів: 2133


Сили оборони уразили російський ЗРК «Стріла-10» на ТОТ Луганщини
ЛОВА: Жителі багатоповерхівки у Лисичанську п’ятий місяць чекають на ремонт даху
З гранатометів та ствольної артилерії ворог поцілив на Луганщині
